ŠVENTĖME LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ

Vasario 16-oji – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA. Tai data, kurią paminėti – privalu. Ši šventė yra apie lietuvių kalbą, istoriją, apie tai, kas mes esame ir kokiais siekiame būti, priminti sau ir pasauliui, kad gyvename nepriklausomoje valstybėje.
Vasario 10 d. ryte visa mokyklos bendruomenė susirinko mokyklos kieme drauge sugiedoti Lietuvos valstybės himną, pabūti bendrystėje.
Likusią dienos dalį veiksmo netrūko: dainavome, šokome skambant lietuviškoms dainoms, pradinių klasių mokiniai puošė erdves tautine tematika, kitomis mokymo formomis gilino žinias apie šią dieną, 5-8 klasių mokiniai iliustravo Lietuvos valstybės himno eilutes, rengė Lietuvos dešimtmečių plakatus, tikrino savo žinias apie Lietuvos istoriją, muziką.
Viską vainikavo istorijos mokytojos G. Karlonaitės organizuota ir vesta viktorina „Lietuva – tai aš“, kurios metu reikėjo ir prisistatyti, ir Lietuvos didžias asmenybes atpažinti, ir apie Druskininkus atsakyti, ir praleistus žodžius dainoje įrašyti. Viktorinos pabaigoje komisija už šios visos dienos veiklas nominavo ir apdovanojo 5-8 klases.
Ačiū už pagalbą ir bendrystę klasių auklėtojams, dalykų mokytojams.
Lai mumyse žydi vienybė, lai tiesa ir šviesa mūsų žingsnius telydi! Su Vasario 16-ąja! 💛💚❤️
Tekstas ir nuotraukos – Ievos Dovidauskienės