ŠEIMOS DIENĄ – JAUTRUS VAKARAS MOKYKLOJE

ŠEIMA – tai mažas pasaulis, sukurtas DIDELĖS MEILĖS. Pasaulis, kuriame išmokstame šypsotis, rūpintis, gerbti, atjausti. Pasaulis, kuriame suprantame koks džiaugsmas, pilnatvė ir prasmė BŪTI DRAUGE.

O gegužė – nuostabiausias pavasario mėnuo, dovanojantis ne tik spalvingiausius žiedus, įmantriausias paukščių melodijas, švelnų vėjelio dvelksmą, bet ir ŠEIMOS DIENĄ, šiemet visus pradinukus ir jų tėvelius bei senelius subūrusius į JAUTRŲ, GRAŽŲ, ŠVENTINĮ VAKARĄ, su didele meile, kantrybe ir neskaičiuojant valandų, rengtą pradinių klasių mokytojų ir mokinių. Buvo daug dainų, šokių, eilių, muzikos garsų, daug jaudulio ir susikaupimo, dėmesio tam, kas išties svarbu, daug šypsenų, juoko, laimės ir net džiaugsmo ašarų.