SAVIVALDYBĖS GEOGRAFIJOS OLIMPIADA IR PRADINUKŲ PASAULIO PAŽINIMO OLIMPIADA „MANO GAUBLYS“

Atėjus pavasariui, į mokyklą atkeliavo olimpiadų gausa. Kovo mėnesį mokykloje organizuota 2-4 klasių pasaulio pažinimo olimpiada ,,MANO GAUBLYS 2023”🌍 , kuri atnešė nemažai prizinių vietų. Sveikiname 1 vietos nugalėtojus: Matą Koženevskį (2a kl.), Jorį Ciparį (3 a kl.), Vilių Legevičių (4a kl.). Taip pat džiaugiamės puikiai pasirodžiusius ir kitas prizines vietas užėmusius:
2 klasės:  2 vieta- Viktorija Balčiūtė (2c) 3 vieta – Modestas Skamarakas (2c) ir Lukas Carlsson (2a).
3 klasės: 2 vieta- Akvilė Palačionytė (3a), 3 vieta- Ugnius Bužys (3a), Mantas Petrulevičius (3c), Deira Dabušytė ( 3b).
4 klasės: 2 vieta- Darvydas Subačius (4a), Emilija Pilitauskaitė (4a), 3 vieta- Adomas Radvilavičius (4a), Šarūnas Petrauskas (4c), Tomas Glatkauskas (4c), Aivaras Adomkus (4c), Irena Petrėtytė (4b), Elinga Bujokaitė (4b).
Mokykloje taip pat buvo organizuojama ir savivaldybės GEOGRAFIJOS OLIMPIADA🗺, kurioje 1 vietą laimėjo Džiugas Čaplikas (7a kl.), 2 vietą – Faustas Pauliukas (8a kl.), 3 vietas laimėjo Gabrielė Vizgirdaitė (6c kl.) bei Ugnė Lesevičiūtė (8a kl.). Džiaugiamės mokinių entuziazmu ir pasiekimais, dėkojame jų mokytojams.
Už visus organizacinius rūpesčius, mokinių paruošimą, sutelkimą, rėmimą DĖKOJAME MOKYTOJAI IEVAI KADZIAUSKIENEI!