PERGALĖ KONKURSE „MAKARONŲ TILTAI 2024″

Balandžio 10 d. keturios aštuntokės: Ieva Stanevičiūtė 8 A, Goda Antanavičiūtė 8 B, Saulė Šarkutė 8 B, Ūla Sotskovaitė 8 C su fizikos mokytoja Inga Matulevičiene vyko į Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje vykusį čempionatą „MAKARONŲ TILTAI 2024″. Prieš pradedant varžybas vyko paskaita, kurios metu buvo išdėstyti vertinimo kriterijai, tiltų tipai, patarimai kaip pastatyti tvirtą tiltą. Išklausiusios pristatymo mokinės nedelsiant pradėjo konstruoti. Kiekviena komanda gavo 400 g spagečių ir 4 gabalėlius plastilino tiltui statyti. Darbui buvo skirta 1 valanda. Renginyje buvo gausu vyresnių ir daugiau patyrusių, jau dalyvavusių šiame renginyje mokinių, tačiau mūsų aštuntokės nenusileido ir užėmė PIRMĄJĄ VIETĄ!!! 🥳 Jų tiltas svėrė 318 g ir atlaikė 4 kg 100 g svorį. Merginos pateko į sekantį etapą vyksiantį Vilniuje – Vilniaus Gedimino technikos universitete (VILNIUS TECH). Šiame čempionate laimėta ne tik pirma vieta, bet ir proga pagilinti žinias apie fizikinius reiškinius, architektūrą ir taip lengvai lūžtančių spagečių galią. Dėkojame mokytojai Ingai Matulevičienei!