ORGANIZAVOME RESPUBLIKINĘ GAMTAMOKSLINĘ KONFERENCIJĄ

Kovo 31 d. į mūsų mokyklą sugužėjo gausus būrys gamta besidominčių, smalsių, mėgstančių tyrinėti mokinių ir jų mokytojų. Jau šeštą kartą visus į Druskininkus sukvietė Respublikinė pradinių klasių mokinių gamtamokslinė konferencija „GAMTOS PASLAPTYS 2023“. Į renginį atvyko dalyviai iš Jurbarko, Vilkaviškio, Kauno, Vilniaus, Alytaus, Lazdijų ir Druskininkų. Konferencijos organizatorės, mokytojos Marytė Kašėtaitė, Violeta Marcinonienė ir Vitalija Lisauskienė džiaugėsi, kad šis renginys sulaukė didelio susidomėjimo, skatina mokinius domėtis juos supančia gamta bei aplinka, formuoja mokinių pažinimo, kūrybiškumo, socialumo, mokėjimo mokytis, bendravimo ir bendradarbiavimo, IKT kompetencijas, gebėjimą žinias pritaikyti praktikoje. Buvo pristatyta 19 pranešimų, kurie pasižymėjo labai įvairia tematika, pasidalinta STEAM veiklų praktine patirtimi, praktinių tyrinėjimų ir eksperimentų rezultatais. Po pranešimų pristatymo, mažieji gamtininkai buvo pakviesti į Tado Ivanausko Zoologijos muziejaus edukaciją „PĖDSEKYS GAMTOJE“.
Džiugu, kad konferencija sulaukė gausaus būrio rėmėjų. Dėkojame Ričardui Sargeliui, „Druskininkėlių sodybai“, UAB „Bilresta“, UAB „INTRASLITA“, UAB „Paviljonų pasaulis“, „Raifa“, Druskininkų TIC, UAB „Juskada“, VĮ Valstybinių miškų urėdijos Druskininkų regioninio padalinio vadovui Zenonui Naujokui, Alytaus VPK Druskininkų Policijos komisariatui, Druskininkų priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, Druskinkinkų savivaldybei, Arvydui Marcinoniui, Rolandui Lisauskui. Šių rėmėjų dėka, konferencijos dalyviai buvo paskatinti dovanėlėmis, palepinti vaišėmis.
Tikimės, kad konferencija mažuosius tyrinėtojus įkvėpė tolimesniems darbams, atradimams, eksperimentams ir įgyta patirtis pasklis po mokyklas.