NEĮKAINOJAMOS PATIRTYS „MAKARONŲ TILTŲ” FINALE

Gegužės 16 dieną Vilniaus Gedimino technikos universitete vyko vienuoliktojo ,,Makaronų tiltai 2024″ čempionato FINALAS, kuriame, perėję atrankos turnyrus, dalyvavo keturios mūsų mokyklos aštuntokės: Ūla, Ieva, Goda ir Saulė, kartu su mokytoja Inga Matulevičiene. Merginos kartu su mokytoja uoliai dirbo, po pamokų susirinkdavo statyti tiltą, kuris turėjo būti vieno metro ilgio ir sverti ne daugiau negu vieną kilogramą. Mūsų mokyklos mokinės tokio tipo renginyje dalyvavo pirmą kartą ir buvo vienos jauniausių tarp dalyvių – 22 moksleivių, studentų komandų iš įvairiausių Lietuvos kampelių. „Pasirodėme gan neblogai” – pasakojo mokytoja Inga, – „neužėmėme prizinės vietos, tačiau nelikome ir paskutinės ar priešpaskutinės”.

Mūsų mokyklos atstovių įspūdžiai apie čempionatą:

GODA:

Makaronų tiltų renginyje ypač patiko įvairūs tiltų modeliai, todėl norėčiau dar kartą pabandyti pastatyti dar geresnį nei pastatėme šį kartą ir sudalyvauti dar kartelį. Renginyje buvo labai smagu, nes vaišino kibinais, kurie buvo itin skanūs.

SAULĖ:

Labai džiaugiuosi jog turėjau šansą sudalyvauti šiame renginyje. Pamačiau daug įvairiausių formų ir dydžių tiltų, bet labiausiai man įsiminė arkiniai tiltai.

ŪLA:

Renginys buvo įspūdingas. Sužinojau, kokie makaronai gali būt stiprūs (gali atlaikyti net pusę tonos) ir apie stipriausias tiltų konstrukcijas – arkinius ir trikampinius tiltus.

IEVA:

Man labiausiai patiko, jog galėjau apsilankyti VGTU, susipažinti su vieta, kurioje gal ir studijuosiu, kai baigsiu mokyklą. Dirbant komandoje, suartėjau su mokinėmis ir mokytoja, o renginyje įgijau daug inžinerinių žinių.

🎈Dėkojame mokytojai Ingai Matulevičienei už galimybę sudalyvauti tokiame renginyje ir didelę pagalbą statant tiltą! 🥰