VADOVAI

Ramutė Siliūnienė
Direktorė

Telkia mokyklos bendruomenę valstybės švietimo politikos įgyvendinimui, vadovauja  mokyklos strateginio plano ir metinių veiklos planų rengimui ir vykdymui, organizuoja  mokyklos ugdymo planų rengimą ir jų įgyvendinimą. Organizuoja ugdymo procesą ir mokyklos darbą, analizuoja ir vertina materialinius, intelektualinius išteklius, veiklą, užtikrina optimalų jų naudojimą. Sudaro sąlygas darbuotojų profesiniam tobulėjimui, inicijuoja mokyklos savivaldos institucijų veiklą. Atstovauja mokyklai kitose institucijose, plėtoja bendradarbiavimą su mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais),  kuria ugdymui palankią sociokultūrinę aplinką.

II vadybinė kategorija.

Tel.: +370 313 59209. El.p.: saulemok@gmail.com

Algis Bolys
Direktoriaus pavaduotojas ugdymui

Kuruoja 8-10 klasių mokinių ugdymą, gamtos ir socialinių, tiksliųjų mokslų, kūno kultūros ir technologijų dėstymą. Sudaro 5-10 klasių mokinių pamokų tvarkaraštį naudodamas programą „aSc Tvarkaraščiai“, administruoja e. dienyną. Koordinuoja mokyklos veiklos kokybės įsivertinimą.

II vadybinė kategorija. Istorijos mokytojas metodininkas.

Tel. +370 313 59207

Lina Vanagaitienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Kuruoja priešmokyklinį, 1-4 klasių mokinių bei specialųjį ugdymą. Rengia pradinių klasių ir specialiųjų   klasių pamokų, neformaliojo švietimo tvarkaraščius. Tvarko mokinių ir mokytojų duomenų bazę ir rengia duomenų bazės statistines ataskaitas.
Atsako už pažymų, pažymėjimų išdavimą, tvarko pažymėjimų gavimo ir išdavimo apskaitą, mokinių apskaitos žurnalų formavimą iš mokinių registro.

II vadybinė kategorija. Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.

Tel.: +370 313 59208

Vida Giedraitienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Kuruoja 5-7 klasių mokinių ugdymą, lietuvių kalbos, užsienio kalbų, dorinio ugdymo, dailės ir muzikos dėstymą. Vadovauja mokyklos metodinei tarybai, koordinuoja mokyklos renginių organizavimą, atsakinga už mokytojų atestaciją ir kvalifikacijos tobulinimą.

III vadybinė kategorija. Tikybos vyr. mokytoja.

Tel.: +370 313 41117

Gražina Naujalienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Organizuoja tęstinį mokymą Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikų filialo vaikų reabilitacijos skyriuje Druskininkų ,,Saulutė“ besigydantiems vaikams, vykdo  mokomųjų dalykų ugdymo ir klasių mokinių veiklos priežiūrą ir kontrolę sanatorinėse klasėse, tvarko mokymo sutarčių ir mokymosi pasiekimų pažymų išdavimą ir apskaitą. Prižiūri bibliotekos Vaikų reabilitacijos skyriuje Druskininkų ,,Saulutė“ darbą.

III vadybinė kategorija. Prancūzų kalbos mokytoja.

Tel.: +370 313 53821

Albertas Prieskienis
 Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

Vykdo mokyklos teritorijos, pastato ir patalpų, baldų ir inventoriaus, inžinierinių komunikacijų ir įrenginių techninę būklės  priežiūrą,  patalpų sanitarinės būklės priežiūrą, organizuoja aptarnaujančio personalo darbą. Atsako už priešgaisrinės, darbo ir civilinės saugos reikalavimų laikymąsi mokykloje, aprūpinimą materialiniais resursais (inventoriumi, mokymo priemonėmis ir kt.), vykdo naudojimosi turtu priežiūrą ir kontrolę.  Organizuoja einamojo remonto darbus.Vykdo viešuosius pirkimus, vadovaudamasis mokyklos viešųjų pirkimų planavimo, inicijavimo, vykdymo, atlikimo ir atsakomybės tvarkos aprašu.

Tel.: 868248505