ANTROKAI DALYVAUJA TARPTAUTINIAME PROJEKTE „PASKAITYKIME KARTU KNYGELĘ“

2a ir 2c klasės dalyvauja tarptautiniame projekte ,,PASKAITYKIME KARTU KNYGELĘ“. Projekto tikslas – skatinti literatūrinį raštingumą bei domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas. Prie projekto prisijungė ir mokyklos biblioteka, pakvietusi antrokus susipažinti su rašytoja ir jos šeima bei kūrybos užkulisiais iš arčiau, patirti iliustracijų svarbą paveikslėlių knygose, susipažinti su pačiomis iliustratorėmis ir Evelinos Daciūtės knygų turiniu. Abi klasės skaitė knygą „Laimė yra lapė“. Antrokus pakerėjo lapė, kuri mėgo suptis. Vaikai piešė ir lipdė lapes, kurios puošia klasę. Kelioms dienoms patys tapo rašytojais ir kūrė savas knygeles, piešdami ir aprašydami jose tai, kas patiems teikia laimę. Džiaugėsi savo darbeliais ir kvietė pasidžiaugti kitus, nes tiek daug nuoširdumo ir meilės įdėjo juos darydami. O kad darbas vyktų smagiau, visą savaitę klasėje skambėjo dainelė „Lapė snapė“. Evelinos Daciūtės kūrybos užburti, antrokai nusprendė kiekvieną savaitę perskaityti po vieną naują šios autorės knygelę. (Oi, kiek daug „Laimių“ (t.y. knygų „Laimė yra lapė“) ir „Dramblių“ (t.y. knygų „Drambliai ėjo į svečius“) dabar reikia turėti bibliotekoje!) Į knygų skaitymą įsitraukė ir mamytės. Be galo džiaugiamės kūrybiškomis mokytojų Ievos ir Vitalijos skaitymo skatinimo iniciatyvomis bei dalyvavimu projektinėje veikloje.