PADĖKOS ŠVENTĖ MOKYKLOJE SURENGTA JAU 10-ĄJĮ KARTĄ

Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai jau 10 kartą rinkosi į gražią, tradicine tapusią Padėkos šventę „Nešu saulę Tau į delnus“, skirtą mokiniams, mokytojams ir visiems, kuriems rūpi mūsų mokyklinis gyvenimas. Šios išskirtinės šventės nekantriai ir su maloniu virpuliu širdyje laukė kiekvienas bendruomenės narys.
Visus mokslo metus mes vertėme mokyklinio gyvenimo knygos puslapius, kuriuose rašėme mūsų lūkesčius, ieškojimus, atradimus ir pasiekimus. Birželio 14 d. mokyklos bendruomenė susirinko į aktų salę, kad galėtų stabtelti, apsidairyti aplinkui, susivokti mintyse, įvertinti nuveiktus darbus, padėkoti vienas kitam už teikiamą pagalbą, paramą, palaikymą, pasidžiaugti akademiniais ir sportiniais pasiekimais, ir užversti paskutinius mokslo metų knygos puslapius. Šventės pabaigoje nieks nesakė „viso gero“. Visi šypsodamiesi kartojo „iki pasimatymo rudenį“! Nes Rugsėjo 1-ąją visi vėl pradėsime rašyti naują mokslo metų knygą…