MINĖJOME LAISVĖS GYNĖJŲ DIENĄ

Tradiciškai Laisvės gynėjų dieną mokyklos bendruomenė ir sanatorinių klasių mokiniai prisijungė prie pilietinės akcijos „Laisvės liepsna“.
Žvakutės uždegtos 8.00 val. ryte ir degė beveik visuose mokyklos languose. Labai atsakingai ir rūpestingai veikė mokinių tarybos aktyviausi mokiniai. Ačiū jiems.
Pirmos pilietiškumo pamokos „Valia ir laisvė” metu Liepsna languose priminė Lietuvos piliečių susitelkimą ir ryžtą, drąsą ir vieningumą kovojant dėl laisvos ir nepriklausomos Lietuvos. Uždegtos žvakutės – tai šviesos, teisingumo, atminimo ir laisvės gynėjų laužų simbolis.
Įpusėjus dienai, dauguma mokinių su mokytojais išėjo link Druskonio ežero, dalyvauti tradiciniame bėgime, skirtame paminėti šią įsimintiną datą.