„LIETUVOS MOKYTOJAS 2024″ APDOVANOJIMUOSE – II-OJI VIETA MOKYTOJAI RENATAI JASKELEVIČIENEI!

Džiaugiamės ir didžiuojamės, branginame ir žavimės savo lietuvių kalbos ir literatūros Mokytoja Renata Jaskelevičiene!

Penktadienio vakarą iškilmingoje ceremonijoje išdalinti „Lietuvos mokytojas 2024“ apdovanojimai: įvertinti 9 pedagogai, devyni švietimo srities profesionalai, už išskirtines pastangas ir atsidavimą mokytojo pašaukimui, tarp kurių Mokytoja Renata – II-oji tarp Lietuvos mokytojų savo kategorijoje. Kūrybiškumas, entuziazmas, meilė mokiniams ir savo darbui – tokią matome mokytoją Renatą kasdien. Linkime Jai įkvėpimo ir džiaugsmo, neišsenkančios energijos ir visa ko geriausio! „Mokytojai keičia ne tik vaikų ateitį, bet ir šalies švietimo veidą. Šie apdovanojimai padeda atrasti ir įvertinti švietimo lyderius, padrąsinti jaunus žmones rinktis mokytojo profesiją bei dirbantiems mokytojams patvirtina, kad jų įdėtas darbas ir atsidavimas turi išskirtinę prasmę“, rašoma portale lrytas.lt

Kolegų nuomone, mokytoja Renata yra žmogus, kuriam norisi ir norisi dėkoti (nors ji tik mosteli ranka „et, niekis“  😃) . Ir ne vien todėl, kad ji nepaprastai gera, mokini7 mylima Mokytoja, ne vien todėl – šitame lakoniškame ir trumpame įraše net nėra kaip sudėti, o ir sužinoti kiek DIDELIŲ, nepaprastai GRAŽIŲ darbų kitiems ir dėl kitų TYLIAI yra padariusi mokytoja Renata! Ir kiek KŪRYBIŠKO POŽIŪRIO, LANKSTUMO, IMPROVIZACIJOS šios Mokytojos darbe ir net kasdieniuose reikaluose! O kai galvoje gimsta idėjų ir nedrąsiai ateini pas mokytoją Renatą pasidalinti, ji „išaugina“ tą idėją iki debesų – ir žinai, kad ne tik kad VISKAS PAVYKS, žinai, kad rezultatas visad bus PASIGĖRĖJIMO VERTAS!