KARTU. UŽ ŠVARESNES UPES.

Saulėtą balandžio 28d. mūsų mokyklos 4a, 4c ,7c ir 8a klasės kartu su mokytojomis Dalia Kavaliauskiene, Alina Bikulč, Ieva Kadziauskiene, Rūta Krivickiene, Vaida Mikelioniene, Dalia Skausmeniene ir kt. dalyvavo LR aplinkos ministerijos ir Aplinkos projektų valdymo agentūros ir Druskininkų savivaldybės administracijos organizuotoje socialinėje akcijoje „KARTU. UŽ ŠVARESNES UPES“.

Mokiniai tvarkė Nemuno bei Ratnyčėlės pakrantes, rinko šiukšles. Vilniaus Universiteto Gyvybės mokslų centro biologas Mantas Adomaitis skaitė paskaitą apie aplinkosaugą ir plastiką vandenyje. Mokiniai mikroskopu tyrinėjo vandens mėginius iš Ratnyčėlės ir Nemuno. Po darbų visi vaišinosi arbata ir sausainiais. Gera ir smagu su dideliu būriu mokinių iš kitų mokyklų atlikti svarbų ir prasmingą darbą!