JAUNIEJI MOKYKLOS GEOGRAFAI JĖGAS IŠBANDĖ NACIONALINIAME Č.KUDABOS GEOGRAFIJOS KONKURSE

Kovo 23 d. geografijos olimpiados „Mano gaublys 2024″ nugalėtojai Rapolas Mazaliauskas ir Oskaras Krivenokas dalyvavo Vilniaus Universiteto Geomokslų institute vykusiame XXIII Nacionaliniame Česlovo Kudabos geografijos konkurse. Mokiniai prieš konkursą turėjo galimybę susipažinti su VU siūlomomis geomokslų specialybėmis, sužinoti, kokius darbus ateityje galėtų dirbti, pasirinkę geologo, meteorologo, geografo profesijas, taip pat sudalyvavo edukacijoje „Ką rasime Geologijos muziejuje?“, apžiūrėjo Istorinio Vilniaus miesto reljefo modelį, susipažino su VU magistrantų parengtų teritorijų planavimo brėžinių paroda.
Nacionalinis mokinių Č.Kudabos konkursas buvo neįkainojama patirtis mokiniams ir juos lydėjusiai geografijos mokytojai Felicijai Olišauskienei – šis renginys į vieną geografijos mylėtojų būrį suburia per 1000 mokinių ir juos lydinčių geografijos mokytojų iš visos Lietuvos.
Informacija apie konkurso rezultatus mus pasieks gegužės mėnesį, nekantriai lauksime.