INOVATYVIAUSIO LIETUVOS PRADINIO UGDYMO MOKYTOJO NOMINACIJA – IEVAI SAVULIONIENEI

2023 m. lapkričio 22 dieną Vilniaus Valdovų rūmuose vykusios iškilmingos ceremonijos metu apdovanoti inovatyviausi šių metų mokytojai ir ugdymo novatoriai. Pasveikinti mokytojų atvyko LR ministrė pirmininkė, Švietimo, mokslo ir sporto viceministras, verslų ir švietimo lyderių atstovai. Iš viso nominacijos buvo įteiktos šešiose kategorijose. Tarp trijų pradinio ugdymo nominantų – ir mūsų pradinio ugdymo mokytoja Ieva Savulionienė.

Tai jau septintus metus „Žinių ekonomikos forumo“ organizuojami mokytojų apdovanojimai siekiantys skleisti žinią apie geruosius ugdymo pavyzdžius Lietuvoje ir atsidėkoti mokytojams, kuriantiems stebuklus.

Su džiugiu jauduliu mokytoją Ievą Savulionienę į ceremoniją lydėję mokyklos vadovai  ir kolegos laukė paskelbiant nugalėtoją. Ir mokytojos Ievos darbai, asmeninės savybės, metodai, atsidavimas savo profesijai buvo pastebėti bei įvertinti!  Inovatyviausio mokytojo apdovanojimą iš pačios ministrės pirmininkės rankų priėmusi mokytoja Ieva sako: „Man tai ne tik didelė garbė, tai – ir didžiulė atsakomybė, ir įsipareigojimas, ir paskata dirbti dar geriau, dar labiau, dar nuoširdžiau“.

Inovatyviausiems mokytojams skiriami piniginiai prizai bei galimybės tobulinti savo pedagogines kompetencijas.

Mokytojo darbas yra dinamiškas, kupinas iššūkių, kūrybiškumo ir švytinčių mokinių akių. Jokios kitos profesijos atstovai tiek daug neprisideda prie ateities kūrimo, kaip mokytojai! Ačiū mokytojai Ievai Savulionienei už kuriamus stebuklus!

Plačiau su kiekvieno iš nominuotų mokytojų taikoma inovacija netrukus bus galima susipažinti organizatorių kuriamame portale ugdymoinovacijos.lt. Šios platformos tikslas – burti mokytojų bendruomenę, skatinti tarpusavyje dalintis sėkmės istorijomis ir geraisiais pavyzdžiais.

„Kiekvienais metais, „Inovatyviausių apdovanojimų“ metu, sulaukiame daug anketų, kur randame įkvepiančių pavyzdžių. Norisi jais garsiai dalintis ir rodyti, kad Lietuvoje mes turime puikių mokytojų“,  – apie naują platformą pedagogams pasakoja Neda Žutautaitė.

Renginio rėmėjai: UAB „Light Conversion“, UAB „Elinta“, AB „Vakarų laivų gamykla“, UAB „PPMI Group“, „BMI Executive Institute“.

Iniciatyvos informaciniai partneriai: apdovanojimų portalas, radijas ir televizija – LRT.

Draugai: Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas, knygų leidykla „RARA“, el. knygų prenumeratos platforma „ Antanukas“, Vygantas Keras.