RAIŠKIOJO SKAITYMO KONKURSAS

Vasario 14 dieną mokykloje vyko 1- 4 klasių mokinių RAIŠKIOJO SKAITYMO KONKURSAS, skirtas Vasario 16-osios paminėjimui „KALBA GIMTOJI LŪPOSNA ĮDĖTA“, kuriam ilgai, kruopščiai, atsakingai besiruošdami, siekėme ugdyti 1-4 klasių mokinių estetinį, pilietinį ir kultūrinį sąmoningumą, kūrybiškumą, puoselėti meninio žodžio raišką ir ugdyti vaikų sceninę kultūrą.
Skaitovų konkursą atidarė etno ansamblis su dzūkiška daina apie Druskininkus. Visus dalyvius pirmieji pasveikino priešmokyklinės D grupės mažieji mokinukai Nicolė Poltorak ir Steponas Bertaška. Renginį vedė 3c klasės mokiniai Viktorija ir Rokas.
Mokyklos skaitovų konkursą laimėjo: Areta Tunkūnaitė 1b Elija Mačytė 1c Robertas Bižys 2a Benas Daukantas 2b Meida Matulevičiūtė 3a Rusnė Gudaitytė 3a Ugnius Bužys 4a Emilija Alūzaitė 4c