TURIME NET 6 HAIKU KONKURSO DIPLOMANTUS!

Kovo pabaigoje buvo paskelbti XVIII Pasaulio vaikų HAIKU konkurso nacionalinio turo nugalėtojai – konkurso laureatai ir diplomantai. Didžiuojamės prasmingu mūsų mokinių pasiekimu – net 6 mokinių darbai buvo įvertinti ir pastebėti. Taigi, konkurso diplomantais tapo 5a kl. mokinė Salomėja Vyšniauskaitė, 5b kl. mokinė Vytė Noreikaitė, 6a kl. mokinė Pija Platonovaitė, 6b kl. mokinės Austėja Čepulytė ir Mėja Vaickelionytė, 8c kl. mokinys Domantas Leknickas. Šie mokiniai balandžio 25 d. kviečiami į Vilnių, Nacionalinę dailės galeriją, kur vyks šio KONKURSO NUGALĖTOJŲ PAGERBIMO ŠVENTĖ. Dėkojame mokytojoms Genutei Sutkienei ir Renatai Jaskelevičienei, padėjusioms mokiniams pasirengti konkursui.
Džiugu, kad konkurso populiarumas išlieka aukštas, ypač atsižvelgiant į tai, kad šių metų tema „Šeima“ yra labai jautri ir artima kiekvienam iš mūsų. Konkursui buvo pateikta 910 vaikų darbų iš 25 šalies miestų ir rajonų!