SĖKMĖ RESPUBLIKINIAME KONKURSE „NUO MEŠKIUKO RUDNOSIUKO IKI…“

Mokytoja Dalia savo ugdytinius paskatino ir įkvėpė per savaitę  pasiruošti respublikiniam 3 – 4 kl. mokinių konkursui „NUO MEŠKIUKO RUDNOSIUKO IKI…“, suburti komandą (plojimai Liepai Balčiūtei, Deimantei Krivenokaitei, Emilijai Pilitauskaitei ir Mantui Jezukevičiui), stipriai padirbėti ir vasario paskutinį penktadienį, konkurso organizatorius Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje nustebinti savo prisistatymu, už kurį vienintelė iš komandų pelnė aukščiausius balus. Pats konkursas, skirtas poeto Bernardo Brazdžionio 116–osioms gimimo metinėms, susidėjo net iš 4 dalių: komandos prisistatymo, meninio skaitymo konkurso, kūrybinės užduoties sukurti ketureilį, jį iliustruoti ir „„kahoot” viktorinos, kur mokiniai turėjo parodyti ką žino apie poetą.
„Užėmėme II vietą. Vaikams labai labai patiko. Džiaugiuosi, turėdama tokią puikią komandą, su kuria galiu kalnus nuversti” – sako mokytoja Dalia, dėkinga kolegei mokytojai Vitalijai, pasiūliusiai konkurse sudalyvauti.