MOKYTOJO DIENA – KUPINA ŠVENTIŠKŲ STAIGMENŲ

Mūsų mokytojai – mūsų kelrodės ŽVAIGŽDĖS čia, žemėje. Labai norėjome, kad nors vieną – Mokytojo dieną – jie pasijustų tikromis ŽVAIGŽDĖMIS, todėl kiekvienas tądien įžengęs į mokyklą mokytojas buvo pasitiktas ne tik gerbėjų šūksniais, gėlių puokštėmis, audringais aplodismentais ir ovacijomis, fotoaparatų blykstėmis, akylai viską stebinčių „apsauginių“ rūpestingai raudonu kilimu palydėtas link savo žvaigždės nuotraukas rankose laikančių, autografų laukiančių gerbėjų! Pamokas pradinukams, kaip ir kasmet, vedė vyresniųjų klasių mokiniai, o „pietums“ surengė dar ir kupiną staigmenų koncertą, su konfeti, nominacijomis, apdovanojimais. O kiek dar nesužiūrėtų širdingų, vaikiškų dėkojimų, sveikinimų, linkėjimų, dovanėlių, staigmenėlių!…

Už nepamirštamą šventę AČIŪ Mokinių tarybai ir jos vadei Vaidai Mikelionienei, Monikos Juškelienės teatro studijai, Snow Arenai už inventorių, mokytojai Aurelijai Zubrickaitei – už rankų darbo medalius nominantams, Amelijos ir Kornelijos Kratavičiūčių mamai – už šventinę nuotaiką padėjusias kurti balionų kompozicijas!