KALĖDŲ EGLUTĖS ĮŽIEBIMAS, LABDAROS MUGĖ IR KVIETIMAS AUKOTI UKRAINAI

„ĮŽIEBKIME KALĖDŲ GERUMĄ!“ tokiu šūkiu „Saulės“ mokyklos bendruomenė paskelbė šventinio laukimo pradžią. Pirmadienį 12.00 val. mokykloje šurmuliavo labdaros mugė, kurios metu mokiniai prekiavo rankų darbo gaminiais ir skanumynais. Abejingų neliko, nes prekyba vyko dėl labai kilnaus tikslo – už mugės metu surinktas lėšas bus nupirktas elektros generatorius ir padovanotas Ukrainos žmonėms. Per vakar dieną buvo paaukota 502 eurai. Visiems dėkojame ir primename, kad IR JŪS GALITE PRISIJUNGTI prie aukotojų būrio.
O KOKIOS KALĖDOS BE ŽALIASKARĖS EGLUTĖS? Mūsų mokykla turi gražią tradiciją ją įžiebti kieme, kad galėtų pasidžiaugti visa Kalviškių mikrorajono bendruomenė. Į eglutės įžiebimo šventę atvyko pats Kalėdų Senelis, dalinęs gerą nuotaiką, Kalėdinius sveikinimus ir gerumo stebuklus. Ačiū visiems dalyvavusiems ir padėjusiems kurti Kalėdų laukimą.