INFORMACIJA BŪSIMŲ PRIEŠMOKYKLINIŲ UGDYMO GRUPIŲ VAIKŲ TĖVELIAMS

Maloniai kviečiame visus mūsų būsimų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų tėvelius, gavusius iš Savivaldybės švietimo skyriaus informaciją apie vaiko paskyrimą į Druskininkų „Saulės“ pagrindinę mokyklą 2024-2025 m. m., pateikti reikalingus dokumentus elektronine forma:

1. Prašymą dėl vaiko priėmimo į  priešmokyklinio ugdymo grupę:
  • Vaiko gimimo liudijimo kopiją, dokumentinę nuotrauką jpg formatu ir vaiko pasiekimų įvertinimą (galutinį).
  • Nuskenuotus/nufotografuotus dokumentus prašome atsiųsti į mokyklos el. paštą saulemok@gmail.com (prašymų lauksime nuo gegužės 27 d. iki birželio 19 d.).

Tėvelių, neturinčių galimybės pateikti  dokumentų elektronine forma,  laukiame mokyklos raštinėje.

• Tėveliai privalo pasirūpinti, kad vaiko sveikatos pažyma būtų galiojanti.

2024 m. rugpjūčio mėnesio antroje pusėje bus organizuojamas bendras  priešmokyklinių ugdymo grupių vaikų tėvelių susirinkimas bei susitikimai su būsimomis mokytojomis.

Informacija  bus pateikta mokyklos internetiniame puslapyje www.saulesmokykla.lt,  išsiųsta Jūsų nurodytu el. pašto adresu arba mokytojos su Jumis susisieks asmeniškai.

Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos administracija