DĖL PREZIDENTO TAURĖS KOVĖMĖS ŠACHMATŲ TURNYRE

Jau trečius metus Lietuvos pradinių klasių mokiniai buriasi į savo klasių komandas ir įveikę atrankines varžybas savo mieste, dalyvauja ŠACHMATŲ TURNYRE PREZIDENTO TAUREI LAIMĖTI 🏆!

Gegužės 17 d. į prezidentūrą buvo pakviestos 25 komandos iš įvairių Lietuvos miestų, o mūsų miestą ir mokyklą atstovavo 3A klasės komanda: Darius Bartkus, Deividas Balionis, Emilis Mikelionis ir Matas Koženevskis.

Kiek pasididžiavimo, džiaugsmo ir garbės, kai varžyboms pasibaigus, pats Prezidentas padėka📜ir atminimo medaliais 🏅apdovanojo visus komandos narius bei trenerius!

Šalies vadovas padėkojo mokytojams, tėvams, kurie remia šachmatų žaidimą, mokantį vaikus susikaupti, mąstyti, siekti tikslo. Taip pat treneriams, kurie šiuo žaidimu lavina vaikų intelektą, atmintį, gebėjimą sutelkti dėmesį ir kritiškai mąstyti.

Už geras emocijas, naujas patirtis ir galimybę išbandyti savo sportines galias, 3A klasės komanda dėkoja šachmatų treneriui Rimvydui Lukošiui.

3A klasės mokytoja Vitalija Lisauskienė