SAVIVALDA

Mokyklos    taryba

Tėvų atstovai: Mokytojų atstovai: Mokinių atstovai:
o    Jolanta Juškevičienė

o    Kristina Mikelionienė

o    Rimas Pakašius

o    Virginija Pavalkienė

o    Jolita Sakalauskienė

o    Jūratė Tamoševičienė

o    Rima Verner

o    Jūratė Burokienė

o    Ilveta Eitmantienė

o    Renata Jaskelevičienė

o    Vytautas Kapčius

o    Ieva Kadziauskienė

o    Vaida Naugolnikienė

o    Almantas Trainavičius

o    Nauris Pipiras, 8a kl.

o    Gustė Ciūnytė, 8a kl.

o    Viktorija Gylytė, 7a kl.

o    Leticija Aleksonytė, 7a kl.

o    Sandra Sabaliūtė, 7b kl.

o    Karolina Zozulytė, 7b kl.

o    Justas Visockis, 8a kl.

Mokytojų   taryba

Mokyklos direktorius, direktoriaus pavaduotojai ugdymui, mokykloje dirbantys mokytojai, bibliotekininkai, specialusis pedagogas, socialinis pedagogas, psichologas ir kiti ugdymo procese dalyvaujantys asmenys.


Metodinė taryba
Pirmininkė –  Vida Giedraitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.
Nariai:   Algis Bolys, direktoriaus pavaduotojas ugdymui,
Lina Vanagaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
Gražina Naujalienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
Laima Bukauskienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogų ir pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė,

Rasa Truskienė, lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės pirmininkė,
Rita Zubienienė, užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė,
Rūta Krivickienė, gamtos ir socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė,
Genutė Sutkienė, menų, dorinio ugdymo ir technologijų mokytojų metodinės grupės pirmininkė,
Regina Pakeltienė, tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė,
Vytautas Kapčius, kūno kultūros mokytojų metodinės grupės   pirmininkas,
Valė Tartainienė, sanatorinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkė.


Mokinių Tarybos nariai ir jų pareigos

  1. Viktorija Gylytė 7b – pirmininkė, renginių organizavimas, DSMT narė.
  2. Leticija Aleksonytė 7a- pavaduotoja, renginių organizavimas, DSMT narė.
  3. Nauris Pipiras 8a- renginių organizavimas, atstovavimas JUC.
  4. Sandra Sabaliūtė 7b – renginių organizavimas, MT stendas ir skelbimai.
  5. Karolina Zozulytė 7b –  renginių organizavimas, MT stendas ir skelbimai.
  6. Paulina Vysockytė 9 – fotoreporteris, renginių organizavimas.
  7. Evelina Marcinonytė 7a – renginių organizavimas, MT stendas ir skelbimai.
  8. Gustė Ciūnytė 8a – klasių seniūnų susirinkimai, renginių organizavimas.
  9. Justas Visockis 8a – renginių organizavimas, atstovavimas JUC.

Moksleivių klubo ,,MES“ mokinių sąrašas

  1. Austėja Kleponytė 7a renginių organizavimas, stendo apipavidalinimas
  2. Anna Augustinavičiūtė 7a renginių organizavimas
  3. Darija Belkina 7a renginių organizavimas
  4. Emilija Juškevičiūtė 7a renginių organizavimas
  5. Gabrielė Augutė 7a renginių organizavimas
  6. Radvilė Melnikovaitė 7a renginių organizavimas
  7. Henrikas Vasilius 7a renginių organizavimas, sportinių varžybų organizavimas
  8. Klaidas Jurčas 7a renginių organizavimas, sportinių varžybų organizavimas
  9. Kristupas Andrulionis 7a renginių organizavimas
  10. Dominykas Andrulionis 7a renginių organizavimas
  11. Gustė Sorakaitė 7a renginių organizavimas
  12. Ignė Suraučiūtė 8a renginių organizavimas
  13. Gaia Choroškova 8a renginių organizavimas
  14. Deimantė Kaminskaitė 8a dalyvavimas muzikinėje veikloje
  15. Urtė Rudzytė 8a renginių organizavimas
  16. Eimantė Žėkaitė 8a dalyvavimas muzikinėje veikloje
  17. Augustas Sadeckas 8a aparatūra ir renginių įgarsinimas
  18. Tomas Kemzūra 8a aparatūra ir renginių įgarsinimas, sportinių varžybų organizavimas
  19. Emilis Kadziauskas 8a renginių organizavimas, sportinių varžybų organizavimas
  20. Sotskovas Eivinas 8a renginių organizavimas, sportinių varžybų organizavimas
  21. Evelina Balevičiūtė 10 – klasių seniūnų susirinkimai, mokiniu atstovas JUC‘e.
  22. Evelina Kochanskaitė 10- renginių organizavimas, mokyklos atstovas JUC‘e
  23. Aistė Valentukevičiūtė 6a – renginių organizavimas
  24. Giorgia Caruso 6a- renginių organizavimas
  25. Ugnė Jurkšaitytė 6a- renginių organizavimas
  26. Skaistė Pigagaitė 6a- renginių organizavimas
  27. Greta Pileckaitė 6a- renginių organizavimas
  28. Gabija Subačiūtė 6a- renginių organizavimas
  29. Giedrius Suraučius 6a- renginių organizavimas
  30. Marija Vaikšnoraitė 6a- renginių organizavimas
  31. Emilija Aranauskaitė 6c- renginių organizavimas
  32. Upė Pečiukonytė 6c- renginių organizavimas
  33. Inesa Novelytė 6c- renginių organizavimas
  34. Adriana Šarkauskaitė 6c- renginių organizavimas