VALSTYBĖS DIENĄ MOKYKLOJE KEITĖ „KREPŠINIO NAKTIS“

Praeitų metų pabaigoje Švietimo, mokslo ir sporto ministerija paskelbė sporto projektų konkursą. Mokytojų grupė parengė projektą ir nekantriai laukė rezultatų. Dėl pandemijos projektų vertinimas užtruko, tačiau prieš savaitę pasiekė informacija, kad galėsime vykdyti suplanuotas veiklas. Liko tik sulaukti ministro įsakymo, tad jau liepos 6 dieną pakvietėme bendruomenės narius į krepšinio turnyrą 3X3, pavadintą „Krepšinio naktis“. Kaip ir visoje Lietuvoje, 21 val. sugiedoję Tautinę giesmę, 8 komandos pradėjo rungtis dėl nugalėtojų titulo. Dėl lietaus varžybas iš lauko perkėlėme į sporto salę. Po burtų traukimo, komandos pasidalijo į du pogrupius, kuriuose vyko atkaklios kovos. Po dvi stipriausias ekipas iš pogrupių tęsė kovą pusfinaliuose ir finale susitiko „Rajos“ ir „Bembių“ komandos. Pastarieji tapo turnyro nugalėtojais ir pelnė rėmėjų prizą -vakarienę kavinėje „Dangaus skliautai“. Trečią vietą iškovojo VSAT komanda.
Nors varžybos baigėsi beveik prieš vidurnaktį, dalyvių veiduose spindėjo šypsenos.


Iki pasimatymo po metų!