TECHNOLOGIJŲ PAMOKA VILNIAUS ŽIRMŪNŲ DARBO RINKOS MOKYMO CENTRO DRUSKININKŲ FILIALE

Lapkričio 29 d. grupei mūsų  mokyklos 6a klasės mokinių technologijų pamoka (mokytoja G. Kalesnykaitė) vyko VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filiale. Čia profesijos mokytoja Vilija Daunorienė papasakojo mokiniams apie virėjo specialybės mokymą, supažindino juos su šiuolaikiška virtuvės įranga. Mokiniai sužinojo, kur galima laikyti ir šaldyti produktus, maišyti ir kildinti tešlą, kad ne tik puodai naudojami sriubai virti. Labiausiai sužavėjo kepimo krosnys, kurias galima užprogramuoti ne tik pagal laiką, bet ir pagal patiekalo pavadinimą.

Vėliau mokiniai, vadovaujami mokytojos Vilijos,  turėjo patys pasigaminti picą: kočioti picos pagrindą, tepti tik jam patinkančiu pomidorų padažu, dėti produktus pagal savo skonį, tad kiekvieno gaminys išėjo savitas.  Vėliau, iškepę picas, visi susėdo prie bendro stalo, ją skanavo, kalbėjo apie virėjo profesijos rengimą šiame centre ir dėkojo profesijos mokytojai Vilijai už šiltą priėmimą.

Mokytoja Gražina Kalesnykaitė