SVEIKINAME KONKURSO „RAŠTINGIAUSIAS PRADINUKAS“ NUGALĖTOJUS!

Balandžio 27 dieną mūsų mokykloje vyko Druskininkų savivaldybės pradinių klasių mokinių konkursas „RAŠTINGIAUSIAS PRADINUKAS – 2022“. Konkurso tikslas – ugdyti poreikį būti raštingu, puoselėti pagarbą gimtajai kalbai, savo krašto kultūrai, tobulinti rašto kultūros įgūdžius, domėtis ir didžiuotis savo kalba.
Konkurse dalyvavo 16 trečių – ketvirtų klasių mokinių iš Savivaldybės ugdymo įstaigų.
Trečių klasių mokinių grupėje I vietą užėmė Utrė Skripkaitė iš Leipalingio progimnazijos, II vietą – Ieva Jokubauskaitė iš Atgimimo mokyklos, III vietą – Adomas Radvilavičius iš „Saulės“ pagrindinės mokyklos.
4–ųjų klasių grupėje I vietą užėmė Ugnius Stonkus iš „Saulės“ pagrindinės mokyklos 4b kl., II vietą – Justė Petraškaitė iš „Atgimimo“ mokyklos, III vietą – Neila Matulevičiūtė iš „Saulės“ pagrindinės mokyklos 4a kl.
Visi nugalėtojai apdovanoti Druskininkų savivaldybės švietimo skyriaus padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis. Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės puikiais mokinių rezultatais!
Konkurso organizatorės I.Juškelė ir M.Kašėtaitė