SUSITIKOME SU PROJEKTO „MISIJA:NULIS“ ATSTOVE AUSTE JUOZAPAITYTE

Net maži mūsų elgesio įpročių pokyčiai gali pristabdyti aplinkos taršą ir klimato kaitą. Nebūti abejingais skatina socialinė akcija „MISIJA:NULIS“, organizuojama Aplinkos ministerijos iniciatyva ir finansuojama ES paramos lėšomis.

Trečiadienį, (gruodžio 12 d.)  su 9 ir 10 klasių mokiniais susitiko Austė Juozapaitytė –  žali.lt ir Všį „Mes darom“ projektų vadovė, kuri vaizdžiai papasakojo apie sparčiai teršiamą aplinką visame pasaulyje, apie grėsmes, jei žmonija ir toliau netausos gamtos, nespręs ekologijos problemų. Elgesio pokyčių eksperimento – projekto „MISIJA:NULIS“ atstovė kvietė prisijungti prie iniciatyvos ir stebėti kaip tavo kasdieniai įpročiai tampa draugiškesni aplinkai, ragino mažiau vartoti, atkreipti dėmesį į ekologiškus maisto, buities, higienos produktus, pasidalijo praktiniais patarimais.

Mokytoja Rita Zubienienė