SĖKMĖ KONKURSE „SPALVOTAIS ČIURLIONIO TAKAIS“

Rugsėjo 22 d. minime M.K.Čiurlionio gimtadienį – šį rudenį skaičiuojame 146-ąsias iškilaus kūrėjo gimimo metines. Džiugu, kad mūsų miesto bendruomenė iškilios asmenybės darbus ir kūrybinio palikimo tvirtumą kasmet įprasmina svarbiais ir reikšmingais renginiais, skatinančiais jaunuosius kūrėjus, meno mylėtojus prisiliesti prie įstabios kūrybos virpesio, pajusti čiurlionišką dvasią, jo darbų paslaptingumą, nemarumą…

„Saulės“ mokyklos jaunieji kūrėjai drąsiai priima šį iššūkį – neria į M.K.Čiurlionio kūrybos gelmes. Pavasarį mokiniai buvo skatinami dalyvauti Druskininkų savivaldybės organizuotame mokinių kūrybinių darbų (miniatūrų) konkurse ,,SPALVOTAIS ČIURLIONIO TAKAIS“: sėkmė mus lydėjo ir rašinių ( miniatiūrų), ir dailės darbų kūrybinėse sekcijose. Na o rugsėjo 22 d. rezultatai buvo apibendrinti – M. K. Čiurlionio meno mokykloje dalyvavome nugalėtojų apdovanojimų šventėje. Konkurso laureatams bei juos rengusiems mokytojams buvo įteiktos mero vardu pasirašytos padėkos bei Druskininkų savivaldybės dovanos. Dar kartelį dėkojame jauniesiems ,,Saulės“ mokyklos kūrėjams: Aurelijai Salanovičiūtei, 6a kl., Šarūnui Giedraičiui, 8a kl. Ievai Pupininkaitei, 8b kl., Gabrielei Sapežinskaitei ( dabar jau ,,Ryto“ gimnazijos moksleivė).

Lai Jus, mokiniai, lydi vidinė laisvė ir kūrybinis veržlumas!

Renata Jaskelevičienė,  lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja