PRADINUKAI SĖKMINGAI DALYVAVO TARPTAUTINĖJE „KINGS” OLIMPIADOJE

SVEIKINAME mokinius, dalyvavusius ir gerai pasirodžiusius Tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados „KINGS“ finaluose 2018 m. rudens semestre: Luką Valalį (4a kl.), Matą Šukį (3a kl.), Eveliną Tamašaitytę (4a kl.), Jorį Jaskevičių (2a kl.), Oskarą Krivenoką (3c kl.), Aurą Valukonytę (2c kl.), Ugnių Ciūnį  (2a kl.), Skaistę Tumosaitę (2c kl.), Marijų Mūrą (4a kl.), Godą Junevičiūtę (2c kl.), Gabrielę Vizgirdaitę (2c kl.), Simoną Aranauską  (3a kl.), Viltę Stonkutę (3a kl.). Dėkojame anglų kalbos mokytojai Vaidai Naugolnikienei, džiaugiamės jos mokinių pasiekimais.

Viltė Stonkutė (3a kl.) gerai pasirodė ir matematikos olimpiados finale, pasiekė antrąjį žinių lygmenį. Dėkojame mokytojai Vitalijai Lisauskienei.