MOKYKLOS PEDAGOGAI – DVIRAČIŲ ŽYGYJE

Mūsų mokykloje ,,sportuojanti revoliucija“ įgyja vis didesnį pagreitį, vis daugiau asmenų įsitraukia į fizinio judrumo veiklas – praėjusį ketvirtadienį mokyklos pedagogai popietę po darbo praleido itin aktyviai: išklausę saugaus eismo instruktažą, aptarę kelionės maršrutą, leidosi išbandyti jėgų dviračių taku iki pat Grūto. Smagi ir saugi buvo kelionė mišku, iš viso įveikta keliolikos kilometrų kelio atkarpa. Galutinis kelionės taškas – stovyklavietė prie Ilgio ežero ir sotūs pavakariai. Na o žygį vainikavo itin intelektualus žaidimas, kurio metu mokytojai parodė dviračių sporto srities žinojimą. Teko atsakyti į klausimus apie dviračių rūšis, žymiausius Lietuvos dviračių sporto atstovus, netgi spręsti matematinius galvosūkius, skaičiuojant dviračių ratus!.. Klausimus protmūšiui parengė pavaduotojas ir projekto vadovas Algis Bolys. Žaidimas buvo azartiškas, įtraukus, visos trys žaidėjų komandos degė entuziazmu ir noru laimėti, dalijosi gera nuotaika! Žinoma, nugalėjo draugystė ir bendrystė, o kiekvienas dalyvis buvo apdovanotos atminimo medaliu. Iš viso kelių valandų trukmės žygis sukvietė beveik 30 mokyklos pedagogų, besirūpinančių savo fizine ir emocine sveikata. Kitas maršrutas, kurį mokytojai žada įveikti, drieksis iki Liškiavos miestelio.

 (Projektas SRF-SIĮ-2020-1-0249. ,,Sportuoju. Keliauju. Atrandu.“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.)

Renata Jaskelevičienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė