MOKYKLOS BENDRUOMENĖS SPORTO VARŽYBOS, SKIRTOS KOVO 11-AJAI

Jau vienuoliktą kartą „Saulės” mokyklos bendruomenė susirinko į tradicines sportines varžybas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šiemet mokinių, tėvų ir mokytojų komandos varžėsi boulingo takeliuose. Nors tarp komandų vyko atkakli kova, bet vieni kitus palaikė, džiaugėsi rezultatyviais metimais. Suskaičiavus pelnytus taškus, aukso medaliais mokyklos direktorė R.Siliūnienė papuošė tėvų komandą, antri liko mokytojai, nuotaikinga mokinių komanda pasidabino bronza. Daugiausia taškų surinko tėvų komandos nariai Simonas (259), Jolita (241), mokinių komandos – Paula (258), Vika (216), mokytojų komandos -Žavita (221), Rasa (207).
Dėkojame pavaduotojui A.Boliui už varžybų organizavimą, vandens parko boulingo darbuotojams – už puikų aptarnavimą.

bty