LIONS KLUBAS IEŠKO TALENTINGŲ JAUNŲJŲ MENININKŲ

Druskininkų LIONS moterų klubas ir vėl kviečia kūrybingų jaunųjų menininkų gerbėjus, tėvus, senelius, mokyklas, klases sukrusti ir siųsti informaciją apie bundančius dailės, muzikos, literatūros, choreografijos, fotografijos ar kitos meno srities talentus, kuriems labai praverstų LIONS klubo skiriama Metų stipendija (300 Eur) meniniams gebėjimams tobulinti. Jūsų laiškų ar žinučių su būsimo stipendijos gavėjo vardu, pavarde, dabartiniais nuopelnais ir ateities svajonėmis laukiame iki 2018 m. gegužės 7 d. pateiktais el. pašto adresais:grazinakun@gmail.com(Gražina Kuneikienė, klubo prezidentė), casiene.d@gmail.com (Danutė Časienė, valdybos narė).

Laukiame   informacijos  apie jaunuosius kūrybingus druskininkiečius, jų dabarties veiklas, ateities svajones!

Nuoširdžiai dėkojame!

Druskininkų LIONS moterų klubas