LAURAI RESPUBLIKINIAME JAUNŲJŲ TALENTŲ KONKURSE

Šeštadienį Varėnoje vyko 15-asis respublikinis jaunųjų talentų konkursas „SKAMBĖK, DZŪKIJA“, kuriame galima buvo stebėti daugiau nei 100 jaunųjų muzikos talentų iš visos Lietuvos pasirodymų! Mūsų mokyklos mokinės Ūla Ulevičiūtė ir Liepa Marcinonytė grįžo iš šio didžiulio konkurso su laimėjimais: Liepa – 2 vieta, Ūla – 3 vieta“ – džiaugsmu dalinasi mergaičių vokalo mokytoja, studijos „Žvaigždžių sonata“ vadovė Onutė Žukienė. Sveikiname, didžiuojamės ir linkime tolimesnės sėkmės, populiarumo ir džiaugsmo dainoje ir su daina!

Konkurse dalyvavo ir mokytojo Ovidijaus Miniausko tik šiais metais suburtas ansamblis „SAULĖS LAŠAS“, laimėjęs 3 vietą. Štai jos, mūsų šauniosios ansamblio dainorėlės: Viltė Skestenytė, Neila Matulevičiūtė, Melita Naugolnikaitė, Deinora Dailydaitė, Ieva Stanevičiūtė, Ūla Sotskovaitė, Sandra Smaliukaitė, Eva Plūkytė, Eleni Vogiatzoglou Damkutė, Aušrinė Balčiūnaitytė.
Puiki naujo, gražaus kelio pradžia! Tebūnie tas kelias platus, kupinas atradimų, į džiaugsmą vedantis.