KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į STOVYKLĄ!

Druskininkų „Saulės“ pagrindinėje mokykloje planuojama organizuoti kūrybinę–sportinę vasaros stovyklą „Spindulys“. Kasdien nuo 8:00 iki 17:00 val. ̨stovyklautojų lauks išvykos, įdomios edukacijos ir programos, kiekvieną dieną – nauji iššūkiai, linksmos ir nuotaikingos veiklos. Bus organizuojamas maitinimas. Kad galėtume tinkamai pasiruošti, suplanuoti veiklą, datas ir finansus, turime žinoti būsimų stovyklautojų skaičių, todėl labai prašome norinčius į stovyklą leisti savo vaikus tėvelius JAU DABAR užpildyti šią registracijos į stovyklą anketą: https://docs.google.com/…/1ZJkkmxY6MLFYddnEJ6qVtC-ie8e…/edit
Su pateikusiais registraciją į stovyklą tėveliais, susisieks stovyklos organizatoriai. Į visus kylančius klausimus atsakysime telefonu 8-68259174. Dėkojame!