KREPŠINIO VAKARAS, SKIRTAS LIETUVOS VALSTYBINGUMO DIENAI PAMINĖTI

Darni, iniciatyvi ir sportiška  Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos bendruomenė jau trečius metus įgyvendina vaikų ir suaugusiųjų fizinio aktyvumo skatinimo projektą „Sportuoju. Keliauju. Atrandu.“, kuris buvo pradėtas vykdyti dar 2020 m. ir viso truks trejus metus ( Projektas SRF-SIĮ-2020-1-0249. „Sportuoju. Keliauju. Atrandu.“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas).

Liepos 6 d. įgyvendinome renginį,  skirtą Lietuvos Valstybingumo ir Tautiškos giesmės dienai paminėti – tądien mokykloje buvo organizuotas „Naktinis krepšinis 3×3“. Vyrų trejetų varžybose krepšinio aikštelėje susigrūmė šešios komandos: „Bembiai“, SK „Planas“, „GSKA“,  KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės karių-savanorių“, „Naktinės personos“, na o šeštąją komandą sudarė mūsų gimtosios mokyklos mokiniai – judrūs ir sportiški fizinio aktyvumo stovyklos dalyviai – tad šįmet pagaliau subūrėme „SAULĖS“ komandą – dėl to labai džiaugiamės!

„Naktinis krepšinis“ sukvietė ne tik sporto, laikomo Lietuvos pasididžiavimu, aistruolius bei žaidėjus. Renovuotoje sporto salėje vykusiame renginyje matėme daug šį sportą mėgstančių, palaikančių žiūrovų, ko gero, pasiilgusių judrių, smagių, daug emocijų dovanojančių renginių – ir vaikų, ir jaunuolių. Ypač džiugino tai, kad šventinį vakarą renginį aplankė kone visi mūsų organizuojamos fizinio aktyvumo stovyklos dalyviai – beveik pusšimtis 5-7 kl. mokinių!

Visi ,,Naktinio krepšinio 3×3“ dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, na o patys geriausieji – šįkart jais tapo itin motyvuota KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės karių-savanorių komanda, kurią į priekį vedė buvęs LKL žaidėjas Osvaldas Mačernis, šventine vakariene restorane ,,Dangaus Skliautas“. Ši komanda su krepšinio aistruolių komanda ,,Bembiai“ dėl geriausiųjų titulo varžosi jau trečius metus – šie metai buvo sėkmingesni Lietuvos karių – savanorių komandai.

Sportas mus vienija,  žadina patriotiškumą, kovos dvasią, ryžtą, atkaklumą, pasididžiavimo jausmą – krepšinio varžybų pertraukoje 21 val. buvo tradiciškai sugiedotas Lietuvos himnas, privertęs stipriau plakti kiekvieno mūsų širdį. Renginio dalyvius sveikino mokyklos direktorė Lina Bagdanavičienė, pavaduotojas ugdymui Algis Bolys. Pertraukas tarp varžybų itin „pagyvino“ draugiškos krepšinio varžybos tarp mišrių komandų, kurias sudarė fizinio aktyvumo stovyklos dalyviai – nugalėjo draugystė ir bendruomeniškumas.

Už pagalbą įgyvendinant renginį, įsteigiant prizus laimėtojams  esame dėkingi restorano „Dangaus Skliautas“ vadovams Editai Goberytei, Arminui Lazauskui; prizą antrosios vietos nugalėtojams įsteigė restoranas „Velvetti“ – ačiū jų vadovams Snieguolei ir Remigijui Žižiams; trečiosios vietos laimėtojai apdovanoti kartodromo „Snow Kart“ kuponais – padėka vadovui Liudui Vaisietai; nuoširdų ačiū tariame „Gero skonio krautuvėlei“ ir jos vadovui Rokui Bingeliui, kuris paskatino dovanomis krepšinio teisėjus – R.Karauską ir M.Kibildį. Ačiū minėtiems krepšinio teisėjams,  kurie mūsų renginiui talkina jau nebe pirmąjį kartą.