KETVIRTOKŲ RUDENS SPARTAKIADA IR PARODA – SVEIKATAI

4a ir 4b klasių mokinukai visą savaitę nešė darbelius iš įvairių daržovių, vaisių. Parodą pavadino ,,Iš
daržo – ant stalo”.

Pasidžiaugę vieni kitų darbeliais, jie rinkosi į sporto salę, kur vyko aktyvi ir įvairi sportinė veikla – ketvirtokų rudens spartakiada. Pasipuošę spalvotomis, pačių pasidarytomis emblemomis, ketvirtokai dalyvavo linksmose sportinėse estafetėse. Susiskirstę į šešias komandas: ,,Kriaušiukai”, ,,Žirniukai”, ,,Svogūnėliai”, ,,Burokėliai”, ,,Obuoliukai” ir ,,Vyšniukai”, jie atliko estafetes ne su sportiniu inventoriumi, o su daržovėmis ir vaisiais: sodino bulves, rinko ir perdavinėjo vieni kitiems morkas, nešė ištiesta ranka obuoliukus.

Pralaimėjusių nebuvo. Sportinis azartas buvo žymiai svarbiau už laimėjimus, nes šią dieną nugalėjo draugystė. Visi buvo apdovanoti saldžiais prizais – vaisiniais saldainiukais. Grįžę į klases vaišinosi obuoliukais. Laikas prabėgo akimirksniu.
Išsiskirstėme su nuostata, kad sveika gyvensena – tai kasdienis gyvenimo būdas, kuris stiprina ir tobulina organizmo rezervines galimybes, padeda žmogui išlikti sveikam, išsaugoti ar net gerinti savo sveikatą.

Renginio tikslai buvo: tenkinti vaiko judėjimo saviraiškos, pažinimo poreikius, kaupiant įvairios fizinės veiklos patirtį, skatinti vaikų aktyvumą, siekiant sveikatos stiprinimo per judrią veiklą

Ketvirtokų mokytojos