ĮSIMINTINOS PATIRTYS ČEMPIONATE „MAKARONŲ TILTAI 2023″

Mokytojos Ingos Matulevičienės iniciatyva, keturi šaunūs mūsų mokyklos fizikos entuziastai: Ugnė Lesevičiūtė, Ugnė Gaidytė, Gabrielė Matulevičiūtė ir Faustas Pauliukas, balandžio 28 d. vyko į Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje vykusį čempionatą „MAKARONŲ TILTAI 2023″🌉. Prieš varžytuvių pradžią vyko paskaita, kurios metu buvo išdėstyta tiltų statymo teorija: tvirčiausios tiltų formos🌁, kriterijai, pagrindinės klaidos 🔩. Tada kiekviena komanda gavo po 4 gabalėlius plastilino ir 400g … spagečių. Tiltui pastatyti buvo skirta 1 valanda ⏳.

Daugelis komandų jau buvo patyrę šioje srityje ir turėjo pranašumą – mes gi, tokiame čempionate dalyvavome pirmą kartą, bet niekuo nenusileidome senbuviams! Ir nors nepatekome į tolimesnį etapą, pasirodėme puikiai!⛑🔧🪛⛓ Mūsų tiltas svėrė 281 g ir išlaikė net 1,8 kg svorį! Taigi, šiame čempionate gavome progą neįprastai prisiliesti prie architektūros, pagilinti savo fizikines žinias, o namo grįžome įgavę ne tik žinių, bet ir kupini įsimintinų patirčių. Ačiū mokytojai Ingai Matulevičienei!