8a KLASĖ TREMTIES IR REZISTENCIJOS MUZIEJUJE

Kovo 28 d. Druskininkų Tremties ir rezistencijos muziejuje įvyko LR Prezidento, Generolo Jono Žemaičio – Vytauto, 110-ųjų gimimo metinių minėjimas – mini konferencija „Gimtadienis, kurio nevalia pamiršti“. Šio jaukaus renginio metu pranešimą „Niekada nepalūžęs laisvės kovotojas“ skaitė mjr. Ričardas Lanauskas, tądien „pavadavęs“  KASP 109 – osios kuopos vadą Kęstutį Valentą. Mūsų mokyklos 8a klasės mokiniai kartu su mokytoja Renata Jaskelevičiene parengė stendinį pristatymą apie Jono Žemaičio – Vytauto atminties įamžinimą Lietuvoje. Savo mintimis, pastabomis apie ginkluotąją rezistencinę kovą pasidalino dimisijos pulkininkas Arūnas Dudavičius. Vyresnių klasių mokiniams ši pilietinė patirtis svarbi – galėjome labiau pažinti iškilios asmenybės, vieno iš partizaninio judėjimo vadų, Lietuvos laisvės kovų sąjūdžio įkūrėjo, gyvenimą.