VYKO 5-8 KLASIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Mokykloje vyko Druskininkų savivaldybės Meninio skaitymo konkursas, skatinantis ir vyresniuosius plačiau domėtis literatūra, ugdyti ir puoselėti meninio žodžio suvokimą. Konkurso dalyvius – geriausius 5-8 ir I-IV gimnazijos klasių skaitovus – padrąsino ir įkvėpė šiltas mokyklos direktorės Linos Bagdanavičienės žodis. Geriausiems savivaldybės skaitovams buvo skirtas ir mokytojos Onutės Žukienės ugdytinės, tarptautinių dainininkų konkursų Estijoje ir Latvijoje prizininkės, Liepos Marcinonytės muzikinis sveikinimas (daina ,,Gimtinei“, muz. Vytauto Žuko, žodž. Janinos Degutytės).
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad 5-8 klasių grupėje mūsų mokyklos 7 c klasės mokinė Aistė Šimoniūtytė (mokyt. Rasa Truskienė) užėmė III-ąją vietą. Nuoširdžiai dėkojame konkurse dalyvavusioms ir puikiai pasirodžiusioms mokinėms: Neilai Matulevičiūtei, 6a kl. (mokyt. Renata Jaskelevičienė) ir Karinai Sereičikaitei, 7c kl. (mokyt. Rasa Truskienė). Ačiū renginį vedusioms septintokėms Gabrielei Vizgirdaitei ir Skaistei Tumosaitei, už renginio įgarsinimą – Donatui Savulioniui.
Meninio skaitymo konkurso laimėtojams ir dalyviams buvo įteiktos padėkos. Dėkojame visoms lietuvių kalbos mokytojoms, kurios mokiniams padėjo pasiruošti konkursui ir suprasti, kad, pasak rašytojos Rosanos Lukauskaitės, „Žodis – Tavo sielos vartai“.