INFORMACIJA BŪSIMŲ PRIEŠMOKYKLINUKŲ TĖVELIAMS

Maloniai kviečiame visus mūsų būsimų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų tėvelius, gavusius iš Savivaldybės švietimo skyriaus informaciją apie vaiko paskyrimą į Druskininkų „Saulės“ pagrindinę mokyklą 2022-2023 m. m., pateikti reikalingus dokumentus elektronine forma:

1. PRAŠYMĄ dėl vaiko priėmimo į  priešmokyklinio ugdymo grupę.

Prašymo formą rasite čia: https://www.saulesmokykla.lt/wp-content/uploads/2022/06/Prašymas-priėmimo-į-mokyklą.docx

1. Vaiko GIMIMO LIUDIJIMO KOPIJĄ.

Nuskenuotus/nufotografuotus dokumentus prašome atsiųsti į mokyklos el. paštą saulemok@gmail.com (jų lauksime nuo birželio 1 d. iki birželio 8 d.).

Tėvelių, neturinčių galimybės pateikti  dokumentų elektronine forma,  birželio 6-7 d. lauksime mokyklos raštinėje nuo  12 iki 17 val.

3. Iki 2022 m. rugsėjo 15 d. privaloma pateikti galiojančią vaiko SVEIKATOS PAŽYMĄ.

Informacija  dėl susitikimo su mokytojomis artimiausiu metu bus pateikta mokyklos internetiniame puslapyje www.saulesmokykla.lt,  išsiųsta Jūsų nurodytu el. pašto adresu arba mokytojos su Jumis susisieks asmeniškai.

Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos administracija