LAISVĖS GYNĖJŲ DIENĄ MOKYKLOJE LYDĖJO ĮVAIRIOS VEIKLOS IR SIMBOLIAI

Šiandien dauguma mokyklos bendruomenės narių rinkosi į mokyklą anksčiau nei įprasta. Juos pirmo aukšto fojė pasitiko istorijos mokytojos Giedrės parengta mokinių darbų ekspozicija. Klasėse prieš keletą dienų prasidėjo pasiruošimas Laisvės gynėjų dienos paminėjimui. Mokiniai kartu su klasių auklėtojomis gaminosi neužmirštuoles, istorijos mokytoja Giedrė surengė „Kahoot“ viktoriną Sausio 13-osios tema, mokinių tarybos nariai rūpinosi, kad žvakutės degtų visuose mokyklos languose. 8 val. ryto visa mokykla suspindo žvakučių šviesa, bylodama visai netolimus mūsų valstybės įvykius. Dieną pradėjome pilietiškumo pamoka.

Kovotojų už laisvę atminimą ir šiais metais pažymėjome simboliniu bėgimu aplink Druskonio ežerą, prisijungdami prie gausaus būrio druskininkiečių bei miesto svečių.

Ir mums nesutrukdė nei pilkas dangus, nei šaltas lietus. Ši graži iniciatyva kasmet primena, ką mums davė ir ką reiškia Sausio 13-osios įvykiai.

Gabrielės Matulevičiūtės ir Algio Bolio nuotraukos