IŠKOVOTA PERGALĖ PRADINUKŲ ESTAFEČIŲ VARŽYBOSE (ZONINĖSE – III VIETA!)

Paskutiniąją sausio dieną „Saulės” pradinukai tarpmokyklinėse Druskininkų savivaldybės mokyklų estafečių varžybose, nugalėję kitų mokyklų komandas, IŠKOVOJO PERGALĘ!🏆🥇
Šįkart į I-ąją vietą kopta kaip niekad sunkiai, bet būtent šios varžybos parodė kiek „Saulės” mokyklos mokiniai turi UŽSISPYRIMO ir KOVOTOJŲ DVASIOS, kokius komandai atsidavusius ir išmintingus TRENERIUS – mokytojus Mindaugą ir Iloną, turi: likus vos keletui dienų iki varžybų, komandos sudėtį teko keisti, keisti ir vėl keisti – ir taip iki paskutinės dienos: vieni susirgdavo, juos pakeisdavo kiti… Bet net tokioje situacijoje, tikėjimo ir užsispyrimo dėka išplėšus pergalę, visi išdidžiai gali pasakyti: MES ESAME „SAULĖS” MOKYKLOS MOKINIAI!!
ZONINĖSE ESTAFEČIŲ VARŽYBOSE, nors pusę komandos „išguldė” virusas, vistiek mūsų šaunuoliai „parsivežė“ prizinę – III-ąją vietą! 🥉Ačiū treneriams Mindaugui ir Ilonai!