VARŽYBOS, SKIRTOS LIETUVOS VALSTYBINGUMO DIENAI

2022 m. kovo 9 d. renovuotoje mokyklos sporto salėje įvyko be galo smagios, karštos ir labai atkaklios sportinės varžytuvės – tai tradicinės Bendruomenės sporto VARŽYBOS, skirtos LIETUVOS VALSTYBINGUMO DIENAI paminėti. Vakaro metu smagiose estafetėse draugiškai susirungė mokyklos darbuotojų, mokinių ir tėvelių komandos, kurias sudarė po dešimt atstovų. Šįkart komandinėse varžybose netruko emocijų, smagaus juoko – užduočių įveikimui teko ir galvą pasukti, ne tik raumenis pakrutinti. Visoms komandoms reikėjo įveikti Lietuvos geografijos žinojimo iššūkius, atpažinti ir įvardinti botaninius augalų pavadinimus, be to, visa tai atlikti lekiant kartu su vėju!
Bendruomenės sporto taurė po atkaklios kovos iškeliavo į mokyklos darbuotojų komandos rankas, o renginyje tikrai netrūko geros nuotaikos, emocingumo ir nuoširdžių šypsenų – juk sportinis šurmulys ir iššūkiai, noras pasivaržyti vienija, buria! Smagu buvo matyti laimingus ir patenkintus tėvelių veidus, kai varžybų pabaigoje jie džiaugėsi aplenkę savąsias atžalas – vadinasi, vaikai gali lygiuotis į tėvelius, didžiuotis jais, tėvai, sukaupę patirtį, išmintį, turi tapti autoritetu vaikams. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, šviesiu ir viltingu mokyklos direktorės Linos Bagdanavičienės šventiniu sveikinimu, palinkėjimu branginti laisvę.
Šis renginys – projekto ,,Sportuoju. Keliauju. Atrandu“ dalis. Projektas SRF-SIĮ-2020-1-0249. ,,Sportuoju. Keliauju. Atrandu.“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.