„VAIKŲ KNYGOS DIENAI“ SKIRTA AKCIJA „SKAITO VAIKAI VAIKAMS“

Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno gimtadieniu – balandžio 2-ąją.

Šia proga mūsų mokyklos 7 b klasės mokiniai su auklėtoja Rasa Truskiene nuvyko į vaikų lopšelį- darželį ,,Bitutė” ir skaitė pasakėles mažiesiems. Septintokai visą savaitę labai kruopšiai ruošėsį akcijai „Skaito vaikai vaikams”: bibliotekoje ir namuose ieškojo tinkamų darželinukams skaitinukų, mokėsi raiškiai skaityti ir netgi savo rankomis pagamino būsimiesiems mokinukams knygeles. Darželinukai labai susidomėjo knygelėmis, kuriose yra abėcėlė su eilėraštukais apie kiekvieną raidelę ir spalvinimo paveiksliukai. Septintokai tikisi, kad šios knygelės padės mažiesiems greičiau įsiminti raideles ir išmokti skaityti.

„Koriuko” grupės vaikučiai  su auklėtoja Irina Pipiriene padėkojo mokiniams ir vaišino obuoliukais, kad skaitantiesiems netrūktų vitaminų ir akelės nenusilptų, o užsimezgusi draugystė tarp darželinukų ir mokinių tęsis, nes septintokai jau išeidami iš darželio tarpusavyje tarėsi, kada vėl eis skaityti mažiems vaikams.

Ilgainiui vienkartinė akcija virto ilgalaikiu projektėliu – mūsų mokyklos mokiniai išties pamėgo skaityti mažiesiems draugams. Balandžio 20 dieną pas „Bitutės“ auklėtinius išsiruošė pasakų herojais persirengę 5a klasės mokinai su mokytoja Vesta Dudzinskiene.