BAIGIAMASIS „METŲ KNYGOS RINKIMŲ AKCIJOS“ RENGINYS

   

Nuo spalio mėnesio dalyvavome akcijoje „Metų knygos rinkimai“: skaitėme geriausias, pernai išleistas lietuvių autorių knygas paaugliams, pristatinėjome jas klasės draugams, dalijomės įspūdžiais, o šiandien į baigiamąjį akcijos renginį šeštokus ir septintokus sukvietė mokytojos Rūtos Simutienės paruošti aktoriai: Gytė Večerkauskaitė, Danielė Sobol, Miglė Birvinskaitė, Kamilė Budzilaitė, Kamilė Valalytė, Domas Kemzūra ir Arminas Grigas, suvaidinę taip, kaip patys pamatė atskirus knygų siužeto vingius, smagiai improvizavę, stebinę režisūriniais sprendimais, kartais – sudėję akcentus netikėtose vietose. Visus jaunųjų aktorių pasirodymus, muzikinius intarpus, vaizdinę medžiagą kantriai ir meistriškai montavo šio renginio režisierė mokytoja Rūta Simutienė – jos dėka dar kartą patyrėme grožį, gilumą, jautrų požiūrį ir humoristinio žvilgsnio į save naudą bei smagumą.

  

Bibliotekos vedėja pabrėžė kiekvieno iš mūsų dalyvavimo Lietuvos kultūriniame ir literatūriniame gyvenime reikalingumą, papasakojo apie kai kurių knygų gimimo „užkulisius“, veikėjų prototipus, supažindino su naujausių knygų paaugliams autoriais. Pabaigoje – balsavome. Jautėmės svarbūs, nes nuo mūsų priklausys, kuri knyga bus pripažinta pačia geriausia. Dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms – Vestai, Renatai ir Rasai, taip entuziastingai palaikiusioms šią skaitymo skatinimo iniciatyvą ir prisidėjusioms prie to, kad mūsų mokiniai skaitytų naujausias ir geriausias lietuviškas knygas paaugliams. Nekantriai lauksime Vilniaus knygų mugės, kurios metu paaiškės kuris gi autorius surinko daugiausiai balsų…

O tu ar balsavai? Gali tai padaryti iki vasario 14 dienos čia – http://metuknygosrinkimai.skaitymometai.lt/index.php?-721468555