TOLERANCIJOS DIENA MOKYKLOJE

Tarptautinę tolerancijos dieną mokykloje organizavo Visuomenės sveikatos biuro atstovė V.Žadeikienė, soc. pedagogė K.Rūkštelienė ir mokinių klubas „Mes”, visus vaišinę tolerancijos ir sveikatos arbatėlėmis. Šių metų minėjimo simbolis – Raktas. Jis tinka atrakinti žmonių mintims, širdžiai, jausmams ir įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų, išpažįstančių kitą religiją. „Kai kurie žmonės yra pakantūs, supratingi, draugiški, kitą ir kitokį priima lengvai, kitiems tai padaryti sunku, todėl kartais reikia turėti simbolinį raktą, kuriuo galime atrakinti žmogaus vidinį pasaulį ir padėti atsiskleisti šioms žmogaus savybėms”, sakė soc. pedagogė K.Rūkštelienė.