TĘSIAME DALYVAVIMĄ PROJEKTE „BENDRADARBIAUJANČIOS KLASĖS“

Praeitais mokslo metais, mokytojos Renatos Jaskelevičienės iniciatyva mokykloje startavęs projektas „Bendradarbiaujančios klasės“, šiemet įtraukė ir pradinukus.

Vasario 12 d. buvo nutiestas virtualus tiltas tarp mūsų mokyklos 2c klasės ir Raseinių raj. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos antrokų. Tai buvo pirmoji pažintis. Šiek tiek nedrąsiai, bet su nekantrumu ir susidomėjimu, dalyviai paminėjo vasario 16-ąją. Visi kartu sugiedojo himną, prisiminė pagrindinius Lietuvos simbolius, pristatė savo gimtuosius miestus, pasidžiaugė mokinių kurtais piešiniais, kartu siuntė žinutę Lietuvai, pasitikrino žinias apie savo šalį. Tikimės, kad tai tik gražaus bendradarbiavimo ir pažinties pradžia. Ateityje laukia dar daug įdomių projektų ir veiklų. Vaikai jau šiandien smalsauja, kada bus kitas susitikimas.

Mokytojos Alina ir Virginija

Dar vieni projekto dalyviai – 2a klasės mokinukai, tą pačią dieną jungėsi į pamoką apie Lietuvą, skirtą Vasario 16-ajai, kurią mokytoja Dalia vedė kartu su Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos mokinukais ir jų mokytoja Živile. Pamokoje abiejų mokyklų mokiniai pasidalino žiniomis apie Lietuvą, didžiuosius Lietuvos miestus, žemėlapyje rado Radviliškį, Druskininkus. Sužinojo apie Lietuvos simbolius. Iki kito susitikimo abi bendradarbiaujančios klasės sutarė paruošti namų darbus – pristatyti savo miestus. Kartu pasidžiaugta abiejų mokyklų mokinių darbeliais. Ir nors pirmojoje pamokoje ir jai ruošiantis patirta daug jaudulio, geros emocijos pamokai pasibaigus, lydės dar ilgai. Nekantriai lauksime sekančio susitikimo.

Mokytoja Dalia

Plačiau apie projektą:

„Bendradarbiaujančių klasių“ projektas yra mokytojų tinklaveikos projektas. Didėjantis ugdymo kompleksiškumas kreipia ieškoti naujų partnerysčių, strategijų ir efektyvių veiklos formų. Skaitmeninių technologijų plėtra keičia gyvenimo ir mokymosi procesus. O edukacinės technologijos leidžia tinkamai pasinaudoti įgyta kitų asmenų patirtimi. Plačiau