ŠVENTĖME VASARIO 16-ĄJĄ

Vasario 16–oji – diena, kuri verčia didžiuotis savo kilme, savo tautos garbinga praeitimi, mūsų senolių skambiais žygdarbiais: drąsiu Tėvynės gynimu nuo pikčiausių priešų, lietuviško žodžio, kalbos išsaugojimu ir puoselėjimu spaudos draudimo laikotarpiu ir sovietmečiu, senųjų papročių saugojimu ir branginimu net pačiais sunkiausiais – tremties – laikais. „Saulės“ mokyklos bendruomenė šią dieną pasitiko iškilmingai – visi puošėmės įvairia tautine simbolika, pirmos pamokos pradžia buvo skirta prisiminti Vasario 16–ąją, jos prasmę ir reikšmę.
Vyresnių klasių mokiniai vedė pamokėles pradinukams – pasakojo, kuo svarbi mums visiems ši diena, rodė skaidres, žaidė žaidimus. 11:05 val. visi susirinkome aikštėje prie mokyklos. Skambėjo Lietuvos himnas, šiltas ir nuoširdus Direktorės Linos Bagdanavičienės pasveikinimas, dainos, eilės, plazdėjo trispalvės vėliavėlės…
Sveikiname visus su Lietuvos valstybingumo diena. Lai ši diena tampa Jums švente, prasmingu ir viltingu laukimu, skambiu rytojumi!
Ona Petruninienė, istorijos mokytoja