SVEIKINIMAI, DOVANOS, LINKĖJIMAI LIETUVAI IR AKCIJA „LIETUVA SNIEGE“

Vasario 16–oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Tai atmintina diena – ypatinga diena visai Lietuvai. Šią dieną „Saulės“ pagrindinėje mokykloje visada vykdavo daug ir įvairių renginių, kurie suburdavo visą mokyklos bendruomenę. Negalėdami susiburti drauge, šią dieną minėsime kitaip. Istorijos mokytojų R.Vaškevičienės, O.Petruninienės ir direktoriaus pavaduotojo A.Bolio iniciatyva visą savaitę vyko pilietinė akcija „LIETUVA SNIEGE“, skirta vasario 16–ajai. Akcijoje dalyvavo 5 – 10 klasių mokiniai, kurie turėjo siųsti savo padarytas nuotraukas, kuriose atsispindėtų ne tik sniegas, bet ir įvairi tautinė simbolika. Sulaukėme gražių, įdomių, kūrybiškų darbų.
Tokią svarbią mūsų šalies šventę – Lietuvos gimtadienį – švęskime kartu.

Pristačius V. Tamulaičio knygą ,,Petriuko vėliava“ ir aptarus skaitytą ištrauką, artėjant Lietuvai svarbiai datai – vasario 16-ajai, 3a klasei kilo mintis ,,atkurti“ Lietuvos pilis. Verta didžiuotis, nes ir Lietuvos valstybė 1918 m. vasario 16-ąją buvo atkurta, o ne įkurta, o ir savo valstybingumą skaičiuojame jau daugiau nei tūkstantmetį. 3a klasės mokiniai sveikina LIETUVĄ su gimtadieniu ir, ta proga, pristato projektą ,,Lietuvos pilys“. „Šiuo metu turim STIPRŲ norą – aplankyti gyvai ŠIAS pilis“ – sakė mokytoja Tatjana, bet kol tai taps įmanoma, kviečia savo kūriniais pasidžiaugti bent virtualiai.

Su gimtadieniu sveikino ir savo dovanas siuntė ir 4a klasė.

Anglų kalbos mokytoja Rima Buchienė socialiniuose tinkluose dalinosi savo mokinių iš 5b, 8a ir 8b klasių sukurtu filmuku I LOVE LITHUANIA, skirtu Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Priešmokyklinės A grupės vaikučių sveikinimai, dovanos ir linkėjimai Lietuvos gimtadienio proga.

Mažos rankutės ir mylinčios širdutės, padedamos tėvelių, pagamino pačius nuoširdžiausius ir šilčiausius sveikinimus, palinkėjimus bei dovanas. Nuoširdus ačiū priešmokyklinės A grupės bendruomenei sako mokytoja Vitalija.