SVEIKINAME UGNĘ LESEVIČIŪTĘ, NACIONALINIAME EPISTOLINIO RAŠINIO KONKURSE PELNIUSIĄ II VIETĄ!

Esti žmonių, kurie žavi nepaprastu paprastumu, įkvepiančia energija, skaidria ir nuoširdžia, gyvenimą mylinčia šypsena… Esti žmonių, kurie žavi savo minties gilumu, žodžio sodrumu ir puošnumu…  6a klasėje mokosi ypatingos pajautos ir kūrybinių galių kupina Ugnė Lesevičiūtė. Visur jos pilna! Mergaitės skaidrus juokas, kaip gaivus ryto rasos lašelis, užpildo mokyklos koridorių erdves, priverčia nusišypsoti kiekvieną sutiktąjį, mąslus žvilgsnis pamokose išduoda, kad Ugnė brandina gilią ir taiklią mintį, išmintingą posakį. Su ja galima ir kalnus nuversti – pažadus įvykdys, žodį ištesės!.. Pakviesta dalyvauti tarptautiniame jaunimo epistolinio rašinio konkurse, Ugnė ilgai nedvejojo – ryžosi kurti laišką, kalbėti jame apie nepaprastas žmonių patirtis, išgyvenimus, iššūkius, kilusius tokiu sudėtingu pandemijos laikotarpiu (tokia buvo kūrybinio darbo tema). Jau pirmame etape, tarp Druskininkų savivaldybės mokyklų mokinių, Ugnės darbas buvo puikiai įvertintas ir išsiųstas į respublikinį konkurso etapą. Sulaukėme žinių apie sėkmę.

Džiaugiamės, kad mokinės kruopštų darbą, atkaklų mokymąsi ir kūrybinį individualumą pastebėjo – 50-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso nacionaliniame etape Ugnė laimėjo II vietą! Darbus vertino rašytoja Gintarė Adomaitytė bei publicistas, rašytojas, fotografas Ričardas Šileika.

Ugnei bus įteiktas LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomas, medalis ir AB Lietuvos pašto atminimo dovanos.