SVEIKINAME ROKĄ MURINĄ – SAVIVALDYBĖS DAILĖS OLIMPIADOS NUGALĖTOJĄ 8-12 KL. TARPE!

Į švietimo centrą rinkosi visų Druskininkų savivaldybės mokyklų 8-12 kl. mokiniai, pasiruošę II-ame etape kovoti dėl vienintelio kelialapio į respublikinį mokinių dailės olimpiados III-ąjį etapą Trakuose. Olimpiados tema – „Lietuvos sėkmės istorijos šimtmetis: praeitis, dabartis, idėja Lietuvai“. Po dviejų valandų kruopštaus darbo, komisijai pristačius ne tik tos dienos kūrinį, bet ir atsineštą namų darbą bei susumavus visus balus, pirmos vietos laimėtoju tapo mūsų mokyklos 10 kl. mokinys Rokas Murinas (mokytoja Genutė Sutkienė).
1-3 vietų laimėtojams atiteko Vandens pramogų parko įsteigti prizai bei pirmos vietos nugalėtojui – mokytojo A.Mosiejaus įsteigtas prizas – knyga apie Lietuvos sąjūdžio istoriją. Balandžio mėn. pabaigoje Roko laukia turininga ir darbinga dviejų dienų kelionė į Trakus.